Läti Küla Kunsti Ühing anno 2008
Tiiu Kreim

Algus.Ühingu ühise eesmärgi nimel viis Tiiu Kreim oma "naha turule",et teenida Kanal 2-e saates "Tõehetk" 1 miljon krooni avatud ateljee ehituseks. Saade oli eetris 15.märtsil 2009. Kahjuks lõppes see ponnistus fiaskoga!  
Vaata: Reporter » Tõehetke viimane küsimus tuli Tiiu lastele ehmatusena.flv -17.03.2009

 

Kommentaarid: 3
Tiiu tiiu.kreim(at)gmail.com 18.03.2009 11:05

Suur tänu nii toetajatele kui hukka mõistjatele! Kõigile ei saagi ju meeldida!
Las need,kes leiavad,et olen valesti teinud,teevad ise paremini. Veel parem - vaadaku vahel ajas tagasi. Kas kõik on ikka nii steriilselt puhtad,et lahmida hukkamõistmisega. Panin ju tegelikult oma "naha turule" saate lindistamise päeval maetud sõbranna soovitusel ja ühiskondliku ürituse nimel. Niikuinii teen meie plaanid teoks! Kasvõi kivi-kivi haaval oma kätega ja Valli mälestuseks!
Komm 25. veebruar 2009
Mina olen Sinu suur fänn. Sa oled lihtsalt nii andekas ja lahe inimene! Saade ... mis seal arvustada või arvata ... need seigad on ju faktid Sinu elust ja seega osa Sinust. Mina olen uhkelt fänn edasi :-)))) ... ja loodan, et Su lahedad ideed ikka kõik teostuse leiaks!
Kristel 25. veebruar 2009
Oled andekas ja tubli edasipürgija.Kritiseerida saavad need,kellel pole tahtmist enda sisse vaadata ja märgata,mis endas mäda.Need näevad ainult teisi.sest ennast on hirmus vaadata.
Ära tee nendest välja ja nad kaovad su ümbrusest.Edu ja jaksu sulle praegu ja alati!
Olga 25. veebruar 2009
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: